תוכנית עבודה

אחד מתחומי העיסוק של חברת אדריכלות לאדריכלים כולל את יצירתן של תוכניות עבודה לאדריכלים, יזמים, לקוחות פרטיים ואף סטודנטים לאדריכלות. חברתנו שמה לה לדגש את שביעות רצונם של לקוחותיה ועל כן מקפידה על הענקת השירות המקצועי והמדויק ביותר בכל פרויקט. חברתנו בעלת יכולת עבודה בהיקפים גדולים במיוחד, של עד 2000 שעות עבודה בחודש, זאת תוך עמידה במצבי לחץ ולוחות זמנים צפופים.

שלבי ההכנה של תוכניות עבודה בתחום האדריכלות

יצירתן של תוכניות עבודה בתחום האדריכלות הינה חשובה מעין כמותה. היא למעשה תהיה זו אשר תתאר בצורה המדויקת ביותר את התוצאה הסופית. תכניות העבודה האדריכליות יהוו למעשה את ספר ההוראות לקבלן הבנייה והשיפוצים לצורך ביצוע עבודתו בצורה המדויקת מכל. על מנת ליצור את תכנית העבודה הרצויה, על האדריכל יהיה לעבור את השלבים הבאים:

·                     יצירת תיאום ציפיות מלא בין רצונות ודרישות הלקוח ובין אישורי הגורמים ברשויות השונות.

·                     לאחר מכן יתבצע גיבוש של קונספט עיצובי אשר מתבסס על צרכיו של הלקוח ותנאי השטח.

·                     בשלב הבא, האדריכל יכין בעבורכם סט תכניות מפורטות אשר יכללו תכנית מידות, פרטי בניין, רשימות אדריכליות, תכנית חשמל ואינסטלציה, כמו גם שרטוט חזיתות וחתכים. חשוב לציין כי בתכניות עבודה לעיצוב פנים, יתווספו פריסות עבודה של חדרים רטובים ומטבח.

·                     הכנה של תקציב מפורט אשר יעניק את האפשרות לשלוט בצורה מבוקרת ומדויקת על מינון הפרויקט.

·                     סיום הכנתה של תכנית עבודה מלאה ומפורטת לביצוע תוך שימת דגש רבה על כלל פרטי הפרויקט.

מומחים בעבודה מורכבת ומדויקת

אין ספק כי שירותיה של חברת אדריכלות לאדריכלים תעניק לכם את האפשרות שבקבלת תכנית העבודה המדויקת ביותר אשר עונה על כלל שלבי הביצוע של העבודה בפועל. כך שבעזרת עבודה משותפת עם חברתנו, ניתן יהיה ליצור את תכניות העבודה האיכותיות ביותר בכל תחום שהוא, זאת לרבות בשיפוץ בית פרטי, הקמת מבני ציבור וכיו”ב. כל זאת במחירים המשתלמים ביותר וברמת איכות ללא פשרות. הנכם מוזמנים ליצור קשר עם חברתנו עוד היום ונשמח לעמוד לשירותכם ולספק את העבודה האיכותית והמדויקת ביותר בתחום.

 

תוכנית עבודה

תפריט