עיצוב פנים ואדריכלות

עיצוב פנים ואדריכלות הם שני תחומים אשר תמיד היו שזורים זה בזה. האחד מתמקד בעיצוב של החדרים השונים והחומרים בהם נעשה שימוש והשני שם דגש על הבניה עצמה תוך שכלול גורמי השטח והנוחיות של תפעול המבנה. חברת אדריכלות לאדריכלים מעניקה שירותי תכנון אדריכלי ועיצוב הפנים של המבנה, כך שיענה בצורה המדויקת ביותר על צרכיו של הלקוח וישתלב בצורה המוצלחת ביותר עם המיקום בו יוקם בסופו של יום המבנה.

האני מאמין שלנו בתכנון ועיצוב פנים ללקוח –

” האדם הוא האדריכל הטוב ביותר לתכנון סביבת עולמו במרחב האישי אותו הוא סובב –

תפקידו של האדריכל הוא להגשים את חזונו להיות בר קיימא”

עיצוב פנים ואדריכלות – פונקציונליות לצד עיצוב מרשים

חברתנו נותנת את שרותיה בתכנון ועיצוב פנים למבני ציבור ובתים פרטיים וכן בהכנת תוכניות אדריכליות לביצוע עבור הקבלן, ניתן לראות בתחתית עמוד זה את מפרט השרותים אותם אנחנו נותנים בהרחבה, וכן תמונות של חלק מהפרויקטים הרבים אותם אנו מבצעים. (הגשה ברשויות בפועל מתבצעת רק לפרויקטים בהיקף מעל 4000 מ"ר).

אנו מתמחים במתן שרותי אדריכלות ומציעים את שרותינו ללמעלה מ 2500 אדריכלים ברחבי הארץ כמו כן חברתנו מבצעת תכניות באופן ישיר עבור יזמים בהיקפים גבוהים במיוחד עם יכולת עבודה של עד 2000 שעות עבודה בחודש, תוך מענה ויחס אישי לכל לקוח בכל היקף, היכולת הגבוהה של חברתנו נותנת לנו את האפשרות לתת לכם תוכניות אדריכליות מקצועיות במחירים נוחים, לחברתנו ניסיון רב בתחום.

שירותים ללקוחות פרטיים

 • תכנון שטח וחללים

  תכנון מזווית נוספת לקבלת לפחות 3 רעיונות שנוצרו בישיבת רב מח של צוות המשרד של התכנון העתידי של המגרש / מבנה/ נכס שלכם, לשילוב נכון של יוקרה, ניצול חללים, ומיצוי זכויות.

 • עיצוב פנים ללקוח

  תכנון נכון של השיפוץ /בנייה העתידי שלך תוך ניצול שטח מקסימלי, בחירת חומרים נכונה ביחס לתקציב, התאמה לצורכי הלקוח, שמירה על חדשנות, נוחות, ואיכות.

 • תוכנית העמדת רהיטים

  תכנון נכון של העתיד בקנייה נכונה של רהיטים למבנה / בית אל מול השטח הקיים.

 • חלוקה ליחידות

  חלוקת דירה ליחידות תוך ניצול מקסימלי של השטח והתאמת המקום למגורים ראויים.

 • הום סטיילינג

  סיור קניות עם מעצבת פנים לאחר סיום עבודת הבנייה/ שיפוץ, להכניס את הפריטים הקטנים שיגדילו יאירו ויתנו את השואו לבנייה / שיפוץ שלכם.

 • תוכניות עבודה-חוץ לקבלן

  תוכניות לצורך ביצוע בקנ"מ מפורט כולל רשימות ופרטים לפי דרישות לקוח.

 • תוכניות עבודה פנים-לקבלן

  תוכניות לצורך ביצוע בקנ"מ מפורט כולל רשימות ופרטים לפי דרישות לקוח.

 • הדמיות

  הדמיית מבנה עתידי מתוך תוכנית אדריכלית ואו מסקיצה רעיונית על פי דרישת לקוח, חוץ, פנים, סיור וירטואלי, + אופציה ל – 3D MAX.

[adning id="7593"]
[adning id="7598"]
[adning id="7597"]
[adning id="7600"]
תפריט