אדריכלות לאדריכלים מתמחה במתן שירותי שרטוט ואדריכלות, ומציעה את שרותיה למעל 2500 אדריכלים ברחבי הארץ, כמו כן חברתנו מבצעת תכניות באופן ישיר עבור יזמים, לקוחות פרטיים, וסטודנטים, לחברתנו יכולות עבודה בהיקפים גבוהים במיוחד, של עד 2000 שעות עבודה בחודש, תוך מענה ויחס אישי לכל לקוח ,כמו כן לחברתנו יכולת מיוחדת לעמידה במצבי לחץ, ודיידלנים צפופים.

לאדריכלות לאדריכלים ניסיון רב בתחום התכנון והשרטוט הפרילנסרי, לרבות כל שירותי האדריכלות, עיצוב פנים, הדמיות, והמרת קבצים. באדריכלות לאדריכלים מקבלים פרויקטים פרילנס בכל היקף ומשתדלים לתת את המקסימום שתהיו מרוצים. העבודות מבוצעות החל מההליך התכנוני ועד להכנת תכניות עבודה, כולל ישיבה עם לקוחות במידת הצורך.

חשוב לך! במסירת עבודה לפרילנסר, שלא תהפוך למורה לאדריכלות, שהעבודה תבוצע על ידי בעל מקצוע, שלא תצטרך להסביר לו מה זה רשימות, ואיך בונים פרט.

חשוב לך! שהפרילנסר יכיר את החומרים, את תורת הבניה, שכתב כמויות ישקף את השם שלו, שתכנית עבודה תהיה תואמת את הקנ"מ שלה .

חשוב לך! שלפרילנסר יהא מספיק ניסיון, להראות לך איך להעביר עבודה בצורה מהירה ונכונה, לשיתוף חיצוני, ללא ביורוקרטיות מיותרות.

חשוב לך! שהעבודה תנוהל על ידי משרד מקצועי, מול קבלות, שרות לקוחות, מעקב עובדים בתוכנה, ושכלל השרותים יהיו תחת קורת גג אחת.

שיטת העבודה באדריכלות לאדריכלים היא חדשנית מסוגה, בה משלבים בין אדריכלים בוני ערים בעלי תואר ורזומה מרשים, לבין הנדסאי אדריכלות, כך שעל הפיקוח העליון והתכנון עובדים בעלי מקצוע עתירי ניסיון ובד בבד מכשירים את הדור הצעיר בענף האדריכלות, מה שנותן לנו את האפשרות לתת שילוב של מחיר מצוין ביחד עם מקצועיות ללא פשרות.

כפי שניתן לראות מזפזופ בין דפי האתר שלנו, הפרויקטים עליהם אנו עובדים הם מגוונים להפליא, מדירות פרטיות לבנייני מגורים, ממבני ציבור ומבנים גדולים לתכנון שטחי ציבור והשתלבות בקניונים, מבנים ניידים וקבועים, אתרים זמניים לחברות נופש אל מול מבני קבע איתנים, תנועה ואיכות חיים, בתים, דירות, שינוי בתכנונים, תכניות עבודה ורעיונות של סטודנטים, עיצוב פנים וגם שינויי דיירים.

הניסיון הרב אותו צברנו במהלך השנים של מעבר מהיר בין סוגי פרויקטים שונים, מקנה לנו יכולת ניתוח גבוהה של, שטח מול רצון, שאיפות מול מציאות, יכולת מול עניין, ולתת ללקוחות שלנו את המקסימום.

אדריכלות לאדריכלים חורטת על דיגלה את אות השרות והאמינות במקום הראשון אנו מאמינים כי השרות הטוב ביותר תלוי באופי האדם והליכותיו, במידה ויש לכם שאלות אל תהססו לפנות אלינו ונשתדל לתת לכם את המענה הטוב ביותר.

מקצועיות
אחריות
ניסיון
שירות אישי

לקוחות ממליצים

חוה, אני מורידה את הכובע!! שאפו!

ממליץ בחום רב על איציק מאדריכלות לאדריכלים. במילה אחת -מקצוען!

יש לי היכרות אישית עם חוה, אשה עוצמתית, ואמינה, נעימה ואדיבה!

מקצועית מאד בתחום, יש לה ידע נרחב! ויכולת התאמה אישית לכל אחד, מה שבאמת מתאים לו!

ממליצה בחום!

מענה מהיר ומקצועי!!!! והכל בזמן!!! ואפילו מעבר!!!
ממליצה בחום!!!

חברה מצוינת, מקצועיות זריזות ואדיבות.
תענוג לעבוד איתם!

לאחר שנים של עבודה מול אדריכלים שונים, הגענו לאדריכלות לאדריכלים וקיבלנו מענה לכל מה שאנו צריכים.
קיבלנו מענה מידי, מקצועי, אדיב, ומחירים טובים.
אנו ממליצים לכל מי שלא מתפשר על מקצועיות ושירות, לקחת אותם, הוא לא יתחרט!

עבדתי מול חווה. מקצועית. מהירה ומבינה עניין. מאוד משתדלת להיענות לשפת העיצוב שלי.
רק הבשורות טובות

[adning id="7593"]
[adning id="7598"]
[adning id="7597"]
[adning id="7600"]
תפריט