תוכניות מכר

חברתנו מבצעת כתיבת מפרט מכר ותכניות ייצוגיות בהתאם לחוק צו מכר דירות תיקון התשס"ח – 2008, ותיקון התשע"ה – 2015 בעניין חיובים וזיכויים.
ניתן להזמין מפרטים ייחודיים למסחר, קבוצות רכישה וכדומה.

על הפרוייקטים

תכניות מכר ככלל זה הדרך שלכם להגיש את הפרויקט שלכם ללקוח ברמה שהוא יבין, בשבילו שרטוט סתמי הוא ג'יבריש. באדריכלות לאדריכלים התכניות מכר מחולקות ל3 רמות, סגירה צבעונית, תכנית צבועה, והדמיה 3DMAX, ישנם אוהבים קו נקי וישנם שאוהבים את הבלגן, אספנו לכם מבחר מתוך התכניות מכר שלנו, ניתן  להזמין על פי דרישה, אנו קשובים בשבילכם.

הכנת תכניות עבור מפרט מכר לפי חוק מכר

תכנית הדירה
תכנית הקומה
תכנית קומה טיפוסית דירות חדשות
תכנית קומה טיפוסית דירות קיימות
תכנית קומת כניסה
תכנית קומת גג
תכנית המגרש

תכניות ב3D MAX

צביעת תוכניות בפוטו שופ

סגירה צבעונית

תכניות מכר

שירותיה של חברת אדריכלות לאדריכלים כוללת בין היתר גם את הפקתן של תכניות מכר איכותיות אשר יציגו בצורה המדויקת והמרשימה ביותר את הפרויקט הבא שלכם. חברתנו שמה לה לדגש את שביעות רצונם של לקוחותיה ועל כן עושה את כל הנדרש על מנת לספק בעבור כל לקוח ולקוח את העבודה האיכותית והמדויקת מכל. אנו מעניקים את שירותינו בעבור מגוון רחב של לקוחות, לרבות אדריכלים, יזמים, לקוחות פרטיים ואף סטודנטים אשר זקוקים לשירותו של הצוות המקצועי שלנו.

תכניות מכר – הופכים את השרטוט למציאות מעוצבת

יצירתן של תכניות מכר בתחום האדריכלות הינה חשובה ומשמעותית ותעניק הן ללקוח והן לצוות האדריכלים שעובדים על תכנון המבנה, את הראייה התלת ממדית המדויקת והאמינה ביותר. חשוב להבין כי פעמים רבות, יצירתה של תוכנית מכר תוכל להעניק ללקוח שלכם את האפשרות להציג את העבודה העתידית בפניהם של גורמי מימון שונים אשר יסייעו בהגדלת התקציב האישי שלו לצורך הסכם רכישה מולכם.

מעבר לכך, התוכניות מכר, מאפשרות להבין בצורה ברורה יותר את התוצאה הסופית שעתידה להתקבל, הן עוזרות לדעת האם התכנון עצמו תקין ובמידת הצורך מאפשרות לאתר את המקומות בהן ישנו צורך בשיפור של התכנון. יצירת תכנית מכר טרם תחילת עבודות הבנייה בפועל עוזרת במניעת טעויות אשר עשויות לגרום לבזבוז יקר של זמן, כסף וטרחה רבה. התכניות מכר הן מהן הדמיות למעשה ויהוו את שלב הביניים שבין סיום התכנון האדריכלי לבין שלב השינוי דיירים.

אדריכלות לאדריכלים שירות איכותי בכל שלב

יצירתה של תכנית מכר ממוחשבת תעניק לכם את האפשרות לבחון את הבית החדש שלכם, או את אזור הקניות עליו אתם עובדים עוד לפני שהוא מוקם בשטח. את התכניות מכר האיכותיות ביותר ניתן יהיה ליצור הודות לכישוריה של חברת אדריכלות לאדריכלים. חברתנו בעלת ניסיון רב בליווי תהליך עבודה מלא החל מיישומם של צרכי הלקוח בשרטוטים ועד להצגת התוצאה הסופית בתוכנית מכר ממוחשבת איכותית ומרשימה. צרו קשר עוד היום והצוות המקצועי שלנו ישמח לעמוד לשירותכם ולהעניק לכם את המקסימום האפשרי.

 

 

 

פרוייקטים דומים

[adning id="7593"]
[adning id="7598"]
[adning id="7597"]
[adning id="7600"]
תפריט