תכניות עבודה

אנו מזמינים אותך לגלול לסוף העמוד למאמר שלנו על תוכניות עבודה באדריכלות לאדריכלים

הפרויקטים המוצגים

הפרויקטים המוצגים לפניכם, משולבים ממספר פרויקטים איכותיים, להם יצרנו סט תכניות עבודה, על מנת שנוכל להציג דוגמה מהמגוון הרחב של התוכניות עבודה שלנו, לקהל המגוון והרחב של הלקוחות אותם אנחנו משרתים.

לסט התכניות עבודה – בחרנו בבניין בן 8 קומות, שמשרדנו ביצע את תכניות ההרחבה שלו, לתוספת דיור של 40 מ”ר, לקחנו בסך הכל 3 תוכניות המכילות תכנון שונה, חלק כתוספת ממש וחלק עם חלוקה ליחידת דיור, לסט התכניות הכנסנו את התכניות  הבאות, מצב קיים, בניה והריסה, תכנית עבודה, תכנית חשמל, תכנית אינסטלציה, תכנית אוורור.

פרטים אדריכליים – לפרטי הבניין, בחרנו בגלריית שרטוט פרטי בניין של בית פרטי, בית יוקרה שתוכנן בקפידה עד לפרטי פרטים, פרטי בניין המשורטטים ברמה מקצועית, כשהמיוחדות של חברתנו היא יכולת הלקוח להעביר פרטים לביצוע ולהעזר בצוות המקצועי שלנו גם באיך לבצע.

רשימות אדריכליות – העלנו חלק מרשימות אדריכליות של קניון מעל 100000 מ”ר שמשרדנו ביצע עבורו את הרשימות אדריכליות, ניתן גם בגלריית רשימות לראות יותר בהרחבה.

ניתן לראות דוגמאות נוספות וגלריות מורחבות יותר הכוללות גם חזיתות וחתכים של בניינים חדשים וכן דוגמאות מפורטות יותר בגלריות הבאות, רשימות אדריכליות, פרטים, עיצוב פנים, דוגמאות נוספות, כאן באתר.

דירה 1 מתוך 8 בבניין

סט תוכניות עבודה כהמשך לתכנון קלאסי, הרחבת הבית הקיים, תוספת 2 חדרים ויחידת הורים, והרחבת מרפסות.

דירה 3 מתוך 8 בבניין

תכנון של יחידת דיור באזור תוספת ההרחבה, בלי לגעת הרבה בבית הקיים למעט הרחבות מעט, בנוסף בסט תכניות העבודה ניתן לראות, תוספת של תכנית אוורור, כחלק מתכנית העבודה המקצועית.

דירה 6 מתוך 8 בבניין

שינוי של כל הבית הקיים ובנוסף תוספת של יחידת דיור, תוך ניצול מקסימלי של השטח, סט תכניות עבודה מקצועיות.

פרטי בניין

בגלריה שלפניכם ריכזנו כמה תמונות של פרטי בניין מתוך סט תכניות עבודה לבית פרטי , שנבנה באיכות מוקפדת כיאה לבית יוקרה, ניתן לקבל סיוע גם בבחירת החומרים ובהכנת הפרטי בניין.

רשימות אדריכליות

הרשימות אדריכליות המוצגות לפניכם הם חלק קטן ומזערי מהיקף ענק של תוכנית עבודה לקניון בגודל מעל 100000 מ”ר, ניתן לראות גם את הסט המלא יותר כאן באתר שלנו בגלריית רשימות אדריכליות https://adrichalut.com/work/adri-print/ המלאה, וגם להתרשם פה ממספר דוגמאות מתוך הרשימות הבאות, אלומניום, זכוכית, נגרות, מסגרות.

תוכנית עבודה

אחד מתחומי העיסוק של חברת אדריכלות לאדריכלים כולל את יצירתן של תוכניות עבודה לאדריכלים, יזמים, לקוחות פרטיים ואף סטודנטים לאדריכלות. חברתנו שמה לה לדגש את שביעות רצונם של לקוחותיה ועל כן מקפידה על הענקת השירות המקצועי והמדויק ביותר בכל פרויקט. חברתנו בעלת יכולת עבודה בהיקפים גדולים במיוחד, של עד 2000 שעות עבודה בחודש, זאת תוך עמידה במצבי לחץ ולוחות זמנים צפופים.

שלבי ההכנה של תוכניות עבודה בתחום האדריכלות

יצירתן של תוכניות עבודה בתחום האדריכלות הינה חשובה מעין כמותה. היא למעשה תהיה זו אשר תתאר בצורה המדויקת ביותר את התוצאה הסופית. תכניות העבודה האדריכליות יהוו למעשה את ספר ההוראות לקבלן הבנייה והשיפוצים לצורך ביצוע עבודתו בצורה המדויקת מכל. על מנת ליצור את תכנית העבודה הרצויה, על האדריכל יהיה לעבור את השלבים הבאים:

·                     יצירת תיאום ציפיות מלא בין רצונות ודרישות הלקוח ובין אישורי הגורמים ברשויות השונות.

·                     לאחר מכן יתבצע גיבוש של קונספט עיצובי אשר מתבסס על צרכיו של הלקוח ותנאי השטח.

·                     בשלב הבא, האדריכל יכין בעבורכם סט תכניות מפורטות אשר יכללו תכנית מידות, פרטי בניין, רשימות אדריכליות, תכנית חשמל ואינסטלציה, כמו גם שרטוט חזיתות וחתכים. חשוב לציין כי בתכניות עבודה לעיצוב פנים, יתווספו פריסות עבודה של חדרים רטובים ומטבח.

·                     הכנה של תקציב מפורט אשר יעניק את האפשרות לשלוט בצורה מבוקרת ומדויקת על מינון הפרויקט.

·                     סיום הכנתה של תכנית עבודה מלאה ומפורטת לביצוע תוך שימת דגש רבה על כלל פרטי הפרויקט.

מומחים בעבודה מורכבת ומדויקת

אין ספק כי שירותיה של חברת אדריכלות לאדריכלים תעניק לכם את האפשרות שבקבלת תכנית העבודה המדויקת ביותר אשר עונה על כלל שלבי הביצוע של העבודה בפועל. כך שבעזרת עבודה משותפת עם חברתנו, ניתן יהיה ליצור את תכניות העבודה האיכותיות ביותר בכל תחום שהוא, זאת לרבות בשיפוץ בית פרטי, הקמת מבני ציבור וכיו”ב. כל זאת במחירים המשתלמים ביותר וברמת איכות ללא פשרות. הנכם מוזמנים ליצור קשר עם חברתנו עוד היום ונשמח לעמוד לשירותכם ולספק את העבודה האיכותית והמדויקת ביותר בתחום.

 

תוכנית עבודה

פרוייקטים דומים

תפריט